fbpx

FotkyFoto fb panacek otaznik1  Luhačovice: 28. 9. - 1. 10. 2022

DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. ve spolupráci s DiaKar z.ú. a DIAHAZA s.r.o.,

Vás zve na třetí EMP pro DM2T (edukačně – motivační projekt pro osoby s diabetem druhého typu), který se uskuteční v Luhačovicích v Hotelu Harmonie II.

 • Začínáme ve středu 28. 9. 2022 registrací od 13 hodin. Setkání končí v sobotu obědem 1. 10. 2022.
 • Program bude zahájen ve 14.30 hodin v sále hotelu Harmonie.
 • Pobyt je možno prodloužit do neděle 2. 10. 2022, za příplatek - informace uvedená v přihlášce.
 • Projekt je určen především diabetikům druhého typu v produktivním věku, ideálně do 5 let od stanovení diagnózy, ale není to podmínkou, v léčebné péči diabetologů, internistů a především praktických lékařů, kteří ocení motivaci a intenzivnější zisk informací pro zvládání svého diabetu v pracovním procesu, sportu, při běžných i nárazových činnostech a ve stresových situacích. Účast dalších osob s diabetem 2. typu a zájemců z řad rodinných příslušníků, nebo přátel, je možná.

Můžete se těšit na osvědčený lektorský tým (diabetolog, diabetologická sestra, edukátoři, nutriční terapeut), který Vám bude po celý pobyt k dispozici i k individuálním konzultacím. Jednotlivá témata edukačních diskusí budou volena tak, aby si účastníci odnesli praktické znalosti potřebné k udržení diabetu pod kontrolou. Dále Vám budou představeny aktuální novinky z oblasti monitorovací techniky, terapie, zdravotní a lázeňské péče a vysvětlena současná situace v úhradách pomůcek pro osoby s DM a další zajímavosti.

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování edukačního pobytu pro osoby s DM2T.

Ze sportovních aktivit pro Vás bude připravený například Nordic Walking (včetně instruktáže) a turnaj v pétanque. K dispozici je hotelový bazén, a stezky pro in-line bruslení.

 • Pojedete-li s rodinným příslušníkem, partnerem, přítelem, je potřeba mu vyplnit samostatnou přihlášku. V naší databázi má každý účastník svůj řádek a podle toho se objednávají služby (ubytování, strava atd). Pokud by byl partner uveden pouze v kolonce „přeji si ubytování s….. (spolubydlící)”, nebude mu služba objednána a nebude mít rezervaci ubytování a stravy.
 • Dotovanou cenu ve výši 2.800 Kč pro osobu s diabetem ve dvoulůžkovém pokoji, tvoří registrační poplatek, třídenní ubytování včetně stravy formou plné penze (diabetická dieta 9/200 g S nebo případná individuální úprava) a veškerý uvedený oficiální program. Pro rodinného příslušníka, nebo přátele plná cena 3.500 Kč za stejných podmínek.
 • Jednolůžkové pokoje jsou k dispozici za příplatek 200 Kč na osobu/noc (dle ceníku Hotelu Harmonie.
 • Požadavky na výjimky ve stravě (bezlepková, vegetariánská), nebo jiná nutná sdělení, uveďte v přihlášce.
 • Úhradu za pobyt posílejte na účet DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. č. ú.2101464268/2010 (FIO Banka), jako variabilní symbol uveďte první část svého rodného čísla (bez čísla za lomítkem). Účastníci ze Slovenska mohou hradit poplatek v eurech v kurzu FIO banky pro den úhrady.

Věříme, že využijete tuto možnost k načerpání poznatků a zkušeností, ke sportování a k navázání nových přátelství 😊

 • Vzhledem ke dlouholetým zkušenostem z podobných projektů, si dovolujeme účastníky upozornit, že se účastní na celém programu dobrovolně a po celou dobu setkání odpovídají plně za svůj zdravotní stav.
 • Registrací máte zároveň možnost získat „mimořádné“ členství ve spolku DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. O členství se dočtete v záložce „členství“. Registrací zároveň vyslovujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, potřebných pro realizaci Vaší účasti na projektu a souhlas s pořízením fotodokumentace pro PR účely pořadatelských organizací.
 • Na edukačním programu se intenzivně pracuje a po jeho finalizaci budete informováni prostřednictvím e-mailu nejpozději týden před zahájením pobytu. Možnost registrace prostřednictvím webových stránek, bude otevřená do 1. 6. 2022. Kapacita je omezena, a proto neváhejte s registrací příliš dlouho.
 • Upozornění: V případě zrušení pobytu bude z platby odečten stornovací poplatek (dle tarifu hotelu). Pobyt lze zrušit bez storno-poplatku do 31. 7. 2022.
 • Rezervace, které nebudou uhrazeny – částka připsána na účet do 31. 7. 2022 mohou být stornovány.
 • O partnerství a podpoře zdravotních pojišťoven (proplacení části účastnického poplatku) jednáme a o výši příspěvku jednotlivých zdravotních pojišťoven budete prostřednictvím stránek aktuálně informováni

Na setkání v Luhačovicích se těší celý realizační tým

DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s.; DiaKar, z.ú. a DIAHAZA s.r.o.

V případě dotazu nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihláška bude aktivní od 1. 6. 2022

 

Přihlášku naleznete zde.

 

Týká se i mě?

Co je cukrovka?

Pacientské organizace

 

Články pro Vás

Edukační projekt pro osoby s diabetem v produktivn...
01 led 2023 08:23

  Luhačovice: 28. 9. - 1. 10. 2023 DIAKTIV CZECH REPUBLIC z. s. ve spolupráci s DiaKar z.ú. [ ... ]

článkyčíst dál
12 minut pro zdraví
01 zář 2022 08:55

12 minut pro zdraví Přijďte zjistit, jak jste na tom s fyzickou kondicí! Kdy: 23. 9. 2022 [ ... ]

Uncategorisedčíst dál
Pomoc Ukrajině
01 bře 2022 09:55

  Jak pomoci ukrajinským pacientům v jejich vlasti i v Česku?   České pa [ ... ]

Uncategorisedčíst dál
Edukační projekt pro osoby s diabetem v produktivn...
01 pro 2021 08:23

  Luhačovice: 28. 9. - 1. 10. 2022 DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. ve spolupráci s DiaKar z [ ... ]

článkyčíst dál
další články